CALGARY !

Mieszkam u Grzesia, który prosił, bym przekazała, że jeśli jakikolwiek biker będzie tu i będzie potrzebował pomocy – to mam przekazać namiary. 🙂 Zrobiłam wymianę płynów w moto, ogarniam opony na kolejny przystanek, podłączam grzaną kurtkę, i wiele innych spraw. Wiele czasu zajmuje mi składanie materiałów na social. Uczę się tego dopiero, więc zajmuje mi to sporo czasu. Kolega motocyklista, z którym miałam się spotkać na Alasce wczoraj walnął w jelenia – niestety dalej nie pojedzie 🙁 Muszę bardzo uważać, nie da się jechać szybko. Na szczęście mam dodatkowe oświetlenie ledowe od Moto Rally Bike ! Spotkałam tez bikersa, który w wypadku moto stracił nogę – ale nadal jeździ.

Kilka motocykli być może ruszy ze mna z Calgary w stronę Alaski. Chłopaki z „Trilion” w Calgary zmienili mi kąt uciętej stópki bocznej – teraz jest o niebo lepiej ! Pan z AZ printing zrobił mi naszywki fundacji, Mirek, Łukasz, Ewa (jeździ własnym moto !) pomogli z wieloma sprawami. Mega cudnie spotykać dobre serduszka w mojej podróży. Zobaczcie jaki motocykl Mirek zrobił sam !

A tu wywiad do RMF FM: https://www.rmf24.pl/patronaty/news-motocyklem-dookola-swiata-natasza-caban-dotarla-do-kanady,nId,6912100#crp_state=1

Grześ
Derek i Kurtis z Trilion
Wszedzie używają Mount Rams – ja też 🙂
Ubranie Tourtech mega się sprawdza !
Biker
CUDO !
Łukasz
Mirek i Ustka na Fali

Zobaczcie na pianino na skrzyżowaniu dróg ! 🙂

EWUNIA !
Popatrzcie na pianino na skrzyżowaniu dróg !
Mistrzostwo świata by Ewa!
Moto dostaje podnóżki